Medewerkers

Onderwijsteam

Alette Osinga
Directeur
Aanwezig: maandag en woensdag
info@cbsdebron.vcodekring.nl

Ellen Kweekel
Intern Begeleider
Aanwezig: dinsdag en woensdag
e.kweekel@cbsdebron.vcodekring.nl

Juf Corina Deden
Leerkracht groep 1/2
Aanwezig: maandag t/m woensdag
cdeden@cbsdebron.vcodekring.nl

Juf Esther van Eijl
Leerkracht groep 1/2
Aanwezig: donderdag en vrijdag
e.vaneijl@cbsdebron.vcodekring.nl

Juf Anke Aldus
Leerkracht groep 3/4
Aanwezig: maandag t/m vrijdag
aaldus@cbsdebron.vcodekring.nl

Juf Anne Houtman
Leerkracht groep 5/6
Aanwezig: maandag en dinsdag
a.houtman@cbsdebron.vcodekring.nl

Juf Diana Mons
Leerkracht groep 5/6
Aanwezig: woensdag t/m vrijdag
dmons@cbsdebron.vcodekring.nl

Juf Karen van den Bergh
Leerkracht groep 7/8
Aanwezig: maandag en vrijdagochtend
karenvdbergh@gmail.com

Meester Peter den Tuinder
Leerkracht groep 7/8
Aanwezig: dinsdag t/m donderdag en vrijdagmiddag
p.dentuinder@cbsdebron.vcodekring.nl

Caroline van Meggelen
Onderwijsassistent en conciƫrge
Aanwezig: maandag-, donderdag- en vrijdagochtend
admin@cbsdebron.vcodekring.nl

Ditte Nieuwenhuijse
Schoolmaatschappelijk werker
d.nieuwenhuijse@kwadraad.nl