Medewerkers

Onderwijsteam

Alette Osinga
Directeur
Aanwezig: maandag en woensdag
info@cbsdebron.vcodekring.nl

Ellen Kweekel
Intern Begeleider
Aanwezig: dinsdag en woensdag
e.kweekel@cbsdebron.vcodekring.nl

Juf Corina Deden
Leerkracht groep 1/2
Aanwezig: maandag t/m woensdag
cdeden@cbsdebron.vcodekring.nl

Juf Tinie Hoogvliet
Leerkracht groep 3/4
Aanwezig: maandag
t.hoogvliet@cbsdebron.vcodekring.nl

Juf Esther Kronenberg
Leerkracht groep 3/4
Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag
e.kronenberg@cbsdebron.vcodekring.nl

Juf Anne Houtman
Leerkracht groep 1/2 en  groep 5
Aanwezig: maandag groep 5, donderdag en vrijdag groep 1/2
a.houtman@cbsdebron.vcodekring.nl

Juf Diana Mons
Leerkracht groep 5
Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag
dmons@cbsdebron.vcodekring.nl

Juf Karen van den Bergh
Leerkracht groep 7/8
Aanwezig: maandag en dinsdag
karenvdbergh@gmail.com

Meester Peter den Tuinder
Leerkracht groep 7/8
Aanwezig: woensdag t/m vrijdag
p.dentuinder@cbsdebron.vcodekring.nl

Caroline van Meggelen
Onderwijsassistent en conciƫrge
Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag
admin@cbsdebron.vcodekring.nl

Ditte Nieuwenhuijse
Schoolmaatschappelijk werker
d.nieuwenhuijse@kwadraad.nl